„Idegennyelv-oktatás az óvodáskortól a felsőoktatásig” című konferencia

logo-uni-miskolc klett-oldal-default

„Idegennyelv-oktatás az óvodáskortól a felsőoktatásig” című konferencia

2019. január 15. 14:00-16:15

angol és német nyelvtanárok számára,  a Klett Kiadóval együttműködve.

A konferencia célja, hogy a Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Karán folyó nyelvi képzések és projektek, valamint a Klett Kiadó kiadványainak bemutatásával egyrészt tájékoztatást adjon, másrészt támogassa az általános iskolai és középiskolai nyelvtanárok munkáját. A konferencián való részvétel ingyenes, viszont regisztrációhoz kötött.

Regisztráció itt

Idegennyelv-oktatás az óvodáskortól a felsőoktatásig konferencia

Jelentkezési határidő: 2019. január 14. 17:00

Program